Ученически Спортни Игри 2016/2017 г.

0
216

Общински турнир – Велинград

 

Програма за футбол

 

27.02 (понеделник) – 5-7 клас /ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН/

Фелдшер – Дияна Кунчева

Група „А“ /I кръг/

14:00 ч – ОУ „Христо Ботев” /Велинград/ – ОУ „Иван Вазов” /Пашови/

14:45 ч – СУ „Св. Св. Кирил и Методий” /Велинград/ – СУ „Хр. Смирненски” /Св. Петка/

Група „В“ /I кръг/

15:30 ч – ОУ „Георги Бенковски” /Велинград/ – СУ „Методий Драгинов” /Драгиново/

16:15 ч – СУ „Васил Левски” /Велинград/ – ОУ „Неофит Рилски” /Велинград/

28.02 (вторник) – 11-12 клас /СТАДИОН „ЧЕПИНЕЦ“/

Фелдшер – Кадир

Група „А“ (среща №1)

13:30 ч – СУ „Хр. Смирненски” /Св. Петка/ – ПГИТ „Алеко Константинов” /Велинград/

28.02 (вторник) – 8-10 клас

Полуфинал №1

15:00 ч – СУ „Св. Св. Кирил и Методий” /Велинград/ – ПГГС „Христо Ботев” /Велинград/

Полуфинал №2

16:30 ч – СУ „Васил Левски” /Велинград/ – ПГИТ „Алеко Константинов” /Велинград/

01.03 (сряда) – 5-7 клас /ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН/

Фелдшер – Мария Денизова

Група „А“ /II кръг/

14:00 ч – ОУ „Христо Ботев” /Велинград/ – СУ „Хр. Смирненски” /Св. Петка/

14:45 ч – СУ „Св. Св. Кирил и Методий” /Велинград/ – ОУ „Иван Вазов” /Пашови/

Група „В“ /II кръг/

15:30 ч – ОУ „Георги Бенковски” /Велинград/ – ОУ „Неофит Рилски” /Велинград/

16:15 ч – СУ „Васил Левски” /Велинград/ – СУ „Методий Драгинов” /Драгиново/

06.03 (понеделник) – 5-7 клас /ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН/

Фелдшер – Елена Терзиева

Група „А“ /III кръг/

14:00 ч – ОУ „Христо Ботев” /Велинград/ – СУ „Св. Св. Кирил и Методий” /Велинград/

14:45 ч – СУ „Хр. Смирненски” /Св. Петка/ – ОУ „Иван Вазов” /Пашови/

Група „В“ /III кръг/

15:30 ч – ОУ „Георги Бенковски” /Велинград/ – СУ „Васил Левски” /Велинград/

16:15 ч –  ОУ „Неофит Рилски” /Велинград/ – СУ „Методий Драгинов” /Драгиново/

 

07.03 (вторник) – 11-12 клас /СТАДИОН „ЧЕПИНЕЦ“/

Фелдшер – Мария Денизова

Група „А“ (среща №2)

13:30 ч – СУ „Хр. Смирненски” /Св. Петка/ – СУ „Св. Св. Кирил и Методий” /Велинград/

07.03 (вторник) – 8-10 клас

Среща за 3-4 място

15:00 ч – Загубил от полуфинал 1 – Загубил от полуфинал 2

Финал

16:00 ч – Победител от полуфинал 1 – Победител от полуфинал 2

08.03 (сряда) – 5-7 клас /ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН/

Фелдшер – Елена Терзиева

Полуфинал 1

14:00 ч – Победител от гр. „А“ – Втори от гр. „В“

Полуфинал 2

15:00 ч – Победител от гр. „В“ – Втори от гр. „А“

09.03 (четвъртък) – 11-12 клас /СТАДИОН „ЧЕПИНЕЦ“/

Фелдшер –  Атидже Налбантова

Група „А“ (среща №3)

13:30 ч – ПГИТ „Алеко Константинов” – СУ „Св. Св. Кирил и Методий” /Велинград/

Група „B“ (решителна среща)

15:00 ч – ПГГС „Христо Ботев” /Велинград/ – ПГД „Иван Вазов” /Велинград/

03 (петък) – 5-7 клас /ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН/ –

Фелдшер – Нели Джамбазка

Среща за 3-4 място

14:30 ч – Загубил от полуфинал 1 – Загубил от полуфинал 2

Финал

15:30 ч – Победител от полуфинал 1 – Победител от полуфинал 2

 

13.03 (понеделник) – 11-12 клас /СТАДИОН „ЧЕПИНЕЦ“/-

Фелдшер – Нели Алексиева

Среща за 3-4 място

14:00 ч – Втори от гр. „А“ – Втори от гр. „В“

Финал

15:30 ч – Победител от гр. „А“ – Победител от гр. „В“

 

 

Забележка: Организаторите си запазват право на промени в програмата.

УЧЕНИЧЕСКИ ИГРИ 2016/17 г.
ОБЩИНСКИ КРЪГ ПО ВОЛЕЙБОЛ – 26.02.2017 г. (НЕДЕЛЯ)
Среща № Нач. час Пол Клас Отбор 1 Отбор 2 Забележка
1 09:00 Момичета V-VII СУ „Васил Левски“ – Велинград ОУ „Иван Вазов“ – Пашови Полуфинал №1
2 10:00 Момичета V-VII ОУ „Христо Ботев“ – Велинград СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – Велинград Полуфинал №2
3 11:00 Момичета V-VII Загубил от полуфинал №1 Загубил от полуфинал №2 3-4 място
4 12:00 Момичета V-VII Победител от полуфинал №1 Победител от полуфинал №2 Финал
5 13:00 Момчета V-VII ОУ „Христо Ботев“ – Велинград ОУ „Неофит Рилски“ – Велинград Финал
6 14:00 ЮНОШИ VIII-X СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – Велинград СУ „Васил Левски“ – Велинград Финал
7 15:00 ДЕВОЙКИ XI-XII СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – Велинград СУ „Васил Левски“ – Велинград Финал
8 16:00 ЮНОШИ XI-XII ПГГС“Христо Ботев“-Велинград СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – Велинград Финал

 

Мед. лице – …………………………. (за времето от ………)  – Атидже Налбантова ( за времето от 09:00 до 13:00 часа) Мед. лице – Дияна Кунчева (за времето от 13:00 часа  до края на срещите)
Забележка: Всички срещи ще се проведат в залата на Градския стадион във Велинград в посочените дати и часове.
Всички участващи отбори се задължават да се явят за срещите им 30 минути по-рано от обявения час.

Вашият коментар