„Милки груп био“ спечели Супер купата на България по мини футбол

0
133

Българската асоциация по мини футбол избра Велинград за домакин на финалната среща за Суперкупата на България. Преди мача се проведе велинградската среща между победителите от Благотворителния турнир – „Играчите“ и сборния отбор. Тя завърши 4:3,след дузпи. /1:1в редовното време/. Тимът на „Играчите“ бе в състав :Чонков, Пашев, Караманов, Атипов, Велев, Рачев, а на сборния тим :Карпаров, Минков, Пандев, Тошев, Ходжов, Таров. Съдии и на двете срещи бяха Дилян Вълков и Николай Николов от съдийската колегия в Пазарджик.

Финалът за мини купата бе между“ КЦМ – 2000 груп“ – Пловдив и „Милки груп био“ – София. И двата отбора са двойни носители на Купата на Шампионска лига България по мини футбол. Двубоят бе оспорван. Първото 25- минутно полувреме завърши 1:0, а след второто резултатът бе 1:2. Победиха столичани.