П О З Д Р А В И Т Е Л Е Н А Д Р Е С
До Общински съвет Велинград
До Кметовете на кметства
и кметски наместници
в Община Велинград
До Служителите в
Общинска администрация
гр. Велинград
УВАЖАЕМИ ГОСПОЖИ И ГОСПОДА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ,
УВАЖАЕМИ КМЕТОВЕ НА КМЕТСТВА И КМЕТСКИ НАМЕСТНИЦИ,
УВАЖАЕМИ СЛУЖИТЕЛИ В ОБЩИНСКА АДМИНИСТРАЦИЯ,
В деня на българската община – 12 октомври, се обръщам с огромна благодарност и признание към труда и професионализма на всички работещи в структурите на местното самоуправление.
Българската община е в постоянен процес на приемственост и развитие. Вървейки по пътя на успеха, ние сме длъжни да довършим започнатото, да надградим вече постигнатото, за да превърнем община Велинград в равностоен партньор и конкурент на европейските общини.
Уверен съм, че с общи усилия, воля и последователност ще продължим да работим за бъдещето, просперитета и подобряване условията на живот в нашата община, като оправдаем очакванията на нейните жители. Само обединени от общата кауза можем да превърнем община Велинград в по- красиво, модерно и уютно място за живеене.
Празникът е повод да Ви пожелая здраве, ентусиазъм и енергия за много професионални и лични успехи.
Нека успехите бъдат наш спътник, а удоволствието от свършеното ни прави горди и щастливи.
Честит празник!
д-р Костадин Коев
Кмет на Община Велинград





