Наградени бяха отличилите се участници в конкурса „Великденски писани яйца от Чепинския край“

0
112
     Отличилите се малки майстори в онлайн конкурса „Великденски писани яйца от Чепинския край“ днес бяха наградени. Традиционният конкурс се организира от ЦПЛР-ОДК, Исторически музей и Община Велинград.
Според регламента, участниците са разделени в четири възрастови групи: детски градини- I клас, II-IV клас, V-VII клас И VII – XII клас.
Майсторството на участниците бе оценено от компетентно жури в състав: Бранко Манушев, Снежана Велева, Георги Куманов и Катерина Мирчева.
Отличените участници получиха награди и грамоти. Тази година носител на сребърната писалка стана шестокласничката Александрина Тужарова от ИОУ „Неофит Рилски”. Наградата ще и бъде връчена на 1 май от 11:00ч на централния площад „Николай Гяуров”.
Кратка програма изнесоха талантите на ДЮВИШ „Звънче“ , детски народен хор от ансамбъл “Здравче-Венче“, школите към ЦПЛР-ОДК- журналисти, родолюбчета и КСТ “Импулс”.
Наградените участници в конкурса са:
Детски градини-I клас
1.Виктория Накова – I клас, ИСУ „Васил Левски“
2.Иванка Китова – I клас, ИОУ „Хр. Ботев“
3.Борислав Борисов ,ДГ „Слънце“- с. Ярджиловци,
Поощрение: ПГ при ОУ „Д-р Петър Берон“ с. Бирково
II-IV клас
1.Александра Китова ОУ Христо Ботев“
2.Атанас Бекташев- III клас, ОУ „Г.Бенковски“
2.Юли Финов – IV клас, ИОУ „Неофит Рилски“
3.Георги Иличов- III клас, ЦСОП,
3.Роза Маджарова – III клас , ОУ „Г.Бековски“
3.Янаки Козлодеров- II клас ИСУ „В.Левски“
Поощрение :
Благовест Калев- III клас ОУ „Г. Бенковски“
Димитър Велчев – II клас ОУ „Хр. Ботев“
Любена Башкехайова – IV клас,, ИОУ „Неофит Рилски“
Мелани Кадьова – IV клас, ИСУ „Св. Св. Кирил и Методий“
Таня АЛЕКСИЕВА – IV клас, ИОУ “Н.Рилски“
V-VII клас
1.Джимка Перчинкова- VI кл, ИСУ “М. Драгинов“
2.Илияна БЕЛЕВА – V кл, ИОУ “Хр. Ботев“
2.Красимир Пехливанов – VII кл, ИОУ “Хр. Ботев“
3.Венелин Кадьов – V кл, ИСУ “Св. Св. Кирил и Методий“
3.Мирослав Мутафалов – VII кл, ЦСОП
3.Соня Пачалова – V кл, ИОУ “Хр. Ботев“
Поощрение:
Павел Кънчев – VI кл ИОУ “Хр. Ботев“
Александър Гърков – VII кл, ИСУ “Св. Св. Кирил и Методий“
Ангел Дафов – V кл, ИСУ “Св. Св. Кирил и Методий“
Калоян Прегьов – VI кл, ИСУ “Св. Св. Кирил и Методий“
Мартин Лулин- V кл, ИОУ “Христо Ботев“
Мариела Гончева и Богдан Гончев – V кл, ИОУ “Христо Ботев“
Ася Сеферова, – V кл ИСУ “М. Драгинов“
VII-XII клас
1.Вили Патаранова, X кл, ИСУ “В.Левски“
2.Ибчо Горумов, VIII кл, НПГГС “Христо Ботев“
2.Деница Баракова, X кл ,НПГГС “Христо Ботев“
3.Иван Малчев X клас ПГД “Иван Вазов“
3.Юлияна Милева, XI клас, ПГД “Иван Вазов“
Поощрение:
Ивана Камберова, X клас , ЦСОП-Ракитово
Йордан Добрев, XI клас ЦСОП Велинград
Филип Чавдаров, IX клас, ПГД „Иван Вазов“
Василена Ковачева, IX клас, ИСУ “Св. Св. Кирил и Методий“

Вашият коментар