Три волейболни срещи в групата VIII-X клас днес

0
161
     Днес се играха три срещи от волейболния турнир на УСИ 2022/2023. Двубоят при девойките между НПГГС „Христо Ботев“ и СУ „Васил Левски“ завърши с резултат 0:2.
При младежите се играха два мача. В първия отборът на НПГГС „Христо Ботев“ отстъпи на тима на СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ с 0 на 2 гейма, а младежите на СУ „Васил Левски“ победиха връстниците си от ПГИТ „Алеко Константинов“ с 2 на 1.
     Срещата за първо и второ място при девойките VIII-X клас ще се играе на 30.11. /сряда/ от 17:00 часа, между отборите на СУ „Св. Св. Кирил и Методий “ и СУ „Васил Левски“, а на 01.12. /четвъртък / от 13:30 часа за третото място ще борят отборите на ПГИТ „Алеко Константинов“ и ОУ „Иван Вазов“- с. Пашови.