Шампионски титли от областните ученически игри извоюваха и волейболистите на СУ “ Св. Св. Кирил и Методий „. Поздравления за юношеските отбори на VIII -X и XI-XII клас и на треньорите им! Напред към зоналните срещи и успех!
Малко не достигна на девойките VIII-X клас от същото училище за купата. Те заеха второто място в областта.






