Щастливи деца, усмихнати родители, хубава енергия, движение – с танци, с велосипеди, с тротинетки, с обръчи, въженца, фрисбита и топки бяха само част от емоцията от Деня на предизвикателството, който поредна година ни събра на площад “ Н.Гяуров “ преди Деня на българския спорт 17 май. Началото бе дадено с усмивките на КСТ „Импулс “ с треньор Йоана Сукиязова. Музикален щрих добавиха саксофонът на Ивон Кадурина и тромпетът на Станислав Барбанаков от школите към ЦПЛР – ОДК. Аниматорите на „Фешън кидс“ заредиха състезателния дух по забавното трасе. Дамите от СК “ Лайф стайл“ направиха всички присъстващи част от една своя табата-тренировка. Зареждащо бе и изпълнението на мъниците от танцова формация “ Радост “ към ЦПЛР- ОДК с треньор Мая Кондарева. Много състезатели с велосипеди и тротинетки застанаха на старт по трасето край Чашата, подредено от ЦПЛР- ОДК. Накрая всички бяха щастливи, защото времето бе хубаво и всеки можеше сам да избере своята награда от десетките подаръци, осигурени от Местната комисия за борба с противообществените прояви на малолетни и непълнолетни, община Велинград и БФСВ.
Благодарим на всички участници, на Българска федерация “ Спорт за всички“ и Министерство на младежта и спорта!
Движете се повече и се усмихвайте повече!





